| Wysokość: | 1700 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Pełna wysokość: | 1760 mm |
| Grubość: | 50 mm |
| Kolor: | Szary , Czarny |
| Materiał tapicerki: | Tkanina |
| Skład: | 100% Poliester |
| Stojak w zestawie: | Tak |
| Waga: | 17,5 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Certyfikat: | Möbelfakta, ISO 354, EN 1023-2, EN 1023-3 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.