| Wysokość: | 550 mm |
| Szerokość: | 380 mm, 730 mm |
| Głębokość: | 80 mm, 140 mm, 205 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Ilość haczyków: | 50 , 100 , 200 , 300 , 600 |
| Typ zamka: | Zamek cylindryczny |
| Waga: | 6,1 kg, 10,7 kg, 20,2 kg, 25,5 kg, 6,9 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.