| Wysokość: | 1950 mm |
| Szerokość: | 990 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Nośność półki: | 50 kg |
| Szerokość wewnętrzna: | 975 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 395 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kod koloru korpusu: | RAL 9010 |
| Kolor drzwi: | Miedziany metalizowany , Antracyt , Biały |
| Kod koloru drzwi: | RAL 8029 , RAL 7016 , RAL 9010 |
| Grubość blachy korpusu: | 0,7 mm |
| Grubość blachy drzwi: | 0,8 mm |
| Waga: | 73 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.