| Wysokość: | 1000 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Głębokość: | 800 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 332 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 685 mm |
| Kolor korpusu: | Biały , Brzoza , Czarny , Dąb |
| Kod koloru korpusu: | 8100 SM , 8431 SU , 9420 BS , U 0190 BS |
| Kolor frontu: | Biały , Brzoza , Czarny , Dąb |
| Materiał: | Laminat |
| Model: | Prawostronny |
| Waga: | 60 kg, 36 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | EN 14073-2:2004, EN 16121:2013 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.