| Wysokość: | 455 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Głębokość: | 300 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 410 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 198 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 270 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kod koloru: | RAL 9016 |
| Materiał: | Stal |
| Ilość półek: | 1 |
| Typ zamka: | Zamek cylindryczny |
| Waga: | 10 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.