Dostępność:Dostępny
Koszt wysyłki:od 333,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 333,00 zł
Numer katalogowy:AJ_13463
Stan magazynowy:
Kod EAN:1
| Wysokość: | 530 mm |
| Szerokość: | 370 mm |
| Głębokość: | 220 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Grubość blachy korpusu: | 3 mm |
| Grubość blachy drzwi: | 6 mm |
| Ilość haczyków: | 250 |
| Typ zamka: | Zamek elektroniczny |
| Waga: | 40 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.