| Wysokość: | 580 mm, 340 mm, 380 mm |
| Szerokość: | 470 mm, 300 mm |
| Głębokość: | 60 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kod koloru: | RAL 9003 |
| Materiał: | Stal |
| Ilość haczyków: | 65 , 24 , 39 |
| Waga: | 7,24 kg, 3,29 kg, 5,47 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.