| Wysokość: | 575 mm, 1000 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Głębokość: | 200 mm |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor pojemnika: | Czarny |
| Ilość schowków: | 24 , 40 |
| Waga: | 12 kg, 20 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.