| Wysokość: | 540 mm, 220 mm |
| Szerokość: | 520 mm |
| Głębokość: | 665 mm |
| Nośność szuflady: | 50 kg |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Kod koloru korpusu: | RAL 7035 |
| Kolor frontu: | Niebieski |
| Kod koloru frontu: | RAL 5005 |
| Materiał: | Stal |
| Szyny szuflady: | Prowadnica na łożyskach kulkowych |
| Długość wysuwana: | 105 % |
| Ilość szuflad: | 3 , 1 |
| Waga: | 39,08 kg, 10,3 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.