| Wysokość: | 1250 mm |
| Szerokość: | 450 mm |
| Głębokość: | 450 mm |
| Otwór wrzutowy: | Ø 195 mm |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Kolor: | Biały , Brzoza , Buk |
| Materiał: | Laminat |
| Waga: | 30,9 kg, 31,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.