| Wysokość: | 1400 mm |
| Szerokość: | 860 mm |
| Głębokość: | 570 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1125 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 790 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 495 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kod koloru: | RAL 9002 |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał drzwi: | Szkło |
| Waga: | 210 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | SP 2369 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.