| Wysokość: | 1000 mm |
| Średnica: | 465 mm |
| Pojemność: | 125 L |
| Kolor: | Galwanizowany |
| Materiał: | Galwanizowany na gorąco |
| Waga: | 17 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.