Dostępność:Na zamówienie
Koszt wysyłki:od 67,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 67,00 zł
Numer katalogowy:BKPL_2010_TF96LBS11-20A/DPL45/AGCD/TW2GE2P
Stan magazynowy:
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
| Długość: | 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm, 1800 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Minimalna wysokość: | 640 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1290 mm |
| Grubość blatu: | 25 mm |
| Wysokość pojedynczego cyklu: | 650 mm |
| Szybkość unoszenia: | 40 mm/sek |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor blatu: | Biały , Brzoza , Czarny , Dąb |
| Kod koloru blatu: | 8100 SM , 8431 SU , 9420 BS , U 0190 BS |
| Kolor stelaża: | Biały |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9016 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Regulowane elektrycznie |
| Ilość napędów: | 2 |
| Waga: | 49,5 kg, 49,1 kg, 49,3 kg, 52 kg, 55 kg, 57 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.