| Wysokość: | 995 mm, 690 mm |
| Szerokość: | 815 mm, 595 mm |
| Głębokość: | 57 mm |
| Materiał ramy: | Aluminium |
| Materiał powierzchni do pisania: | Stal |
| Waga: | 11,6 kg, 6,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.