| Szerokość: | 225 mm |
| Głębokość: | 300 mm |
| Nośność: | 30 kg, 15 kg, 3 kg, 6 kg |
| Materiał platformy składanej: | Nierdzewny |
| Dokładnośc wagi: | 2 g, 0,2 g, 0,5 g, 1 g |
| Skala licząca: | Tak |
| Waga: | 5,3 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | CE |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.