| Szerokość: | 525 mm |
| Głębokość: | 400 mm |
| Nośność: | 60 kg, 150 kg |
| Materiał platformy składanej: | Nierdzewny |
| Dokładnośc wagi: | 20 g, 50 g |
| Klasa IP: | IP65 |
| Waga: | 20,65 kg, 14,65 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | CE |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.