| Wysokość: | 670 mm |
| Szerokość: | 650 mm |
| Głębokość: | 550 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 455 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 573 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 423 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Stal |
| Typ zamka: | Zamek na klucz |
| Waga: | 250 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | EN 1143-2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.