| Wysokość: | 410 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Pojemność: | 25 L |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Polietylen |
| Waga: | 0,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.