| Wysokość: | 1500 mm |
| Szerokość: | 630 mm |
| Głębokość: | 520 mm |
| Nośność: | 250 kg |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Bieżnik opon: | Pneumatyczne |
| Ilość beczek: | 1 |
| Waga: | 11,3 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.