| Długość: | 930 mm |
| Wysokość: | 1660 mm |
| Szerokość: | 610 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Koła: | Z hamulcem |
| Średnica kół: | 125 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Ilość przegród: | 8 |
| Waga: | 56 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.