| Długość: | 530 mm, 570 mm, 600 mm |
| Wysokość: | 600 mm, 670 mm |
| Szerokość: | 380 mm, 360 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kod koloru: | NCS 0502-B |
| Materiał: | Stal |
| Typ kół: | Koła lekkotoczące |
| Bieżnik opon: | Nylon |
| Pokrywa: | Nie , Tak |
| Waga: | 5 kg, 3,5 kg, 8 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.