| Długość: | 1260 mm |
| Wysokość: | 720 mm |
| Szerokość: | 760 mm |
| Pojemność: | 300 L |
| Nośność: | 400 kg |
| Wysokość wewnętrzna: | 515 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 615 mm |
| Długość wewnętrzna: | 995 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Waga: | 60 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.