| Wysokość: | 1500 mm |
| Szerokość: | 660 mm |
| Wysokośc ramy min/max: | 660 mm |
| Wysokość podnoszenia: | 2090 mm |
| Nośność: | 1050 kg |
| Długośc wideł: | 1200 mm |
| Kolor: | Żółty |
| Max moc żarówki: | 4300 W |
| Akumulator: | 24V/180 Ah |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Do ładowania: | Tak |
| Waga: | 745 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | CE |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.