| Długość: | 930 mm |
| Wysokość: | 946 mm |
| Szerokość: | 460 mm |
| Nośność: | 150 kg |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor półki: | Buk / orzech , Jasnoszary |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał półki: | Laminat |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Koła: | Z hamulcem |
| Średnica kół: | 100 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Ilość półek: | 2 |
| Waga: | 18 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.