| Długość: | 2000 mm |
| Wysokość: | 680 mm |
| Szerokość: | 2000 mm |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor siedziska: | Beż |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał tapicerki: | Tkanina |
| Waga: | 28 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.