| Wysokość siedziska: | 440-570 mm |
| Głębokość siedziska: | 340 mm |
| Szerokość siedziska: | 440 mm |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Czarny , Czerwony , Niebieski , Szary , Zielony |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Waga: | 7,2 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.