| Długość: | 700 mm |
| Wysokość: | 1270 mm |
| Szerokość: | 550 mm |
| Kolor blatu: | Buk , Biały |
| Kolor stelaża: | Czarny , Biały |
| Materiał blatu: | Melamina |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Stałe nogi |
| Waga: | 24,1 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.