| Wysokość: | 1080 mm, 770 mm |
| Szerokość: | 590 mm, 1040 mm, 850 mm |
| Głębokość: | 30 mm |
| Materiał ramy: | Aluminium |
| Materiał powierzchni do pisania: | Stal |
| Waga: | 7 kg, 13,6 kg, 6,3 kg, 9 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.