| Wysokość: | 5000 mm, 3000 mm, 3600 mm, 4000 mm, 4600 mm |
| Głębokość: | 2500 mm, 1570 mm, 1850 mm, 2035 mm, 2315 mm |
| Nośność: | 250 kg |
| Szerokość podstawy: | 2500 mm, 1570 mm, 1850 mm, 2035 mm, 2315 mm |
| Szerokość kola: | 1200 mm |
| Wysokość platformy: | 4000 mm, 2000 mm, 2600 mm, 3000 mm, 3600 mm |
| Wymiar platformy (DxS): | 600x600 mm, 600x500 mm |
| Wysokość pomiędzy stopniami: | 200 mm |
| Głębokość stopnia: | 110 mm |
| Wewnętrzna szerokośc stopnia: | 600 mm, 500 mm |
| Materiał: | Aluminium |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Ilość stopni: | 20 , 10 , 13 , 15 , 18 |
| Waga: | 66 kg, 38 kg, 44 kg, 47 kg, 63 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | SPCR 064 - AFS 2004:03 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.