| Wysokość: | 3460 mm |
| Szerokość: | 370 mm |
| Wysokość po złożeniu: | 950 mm |
| Głębokośc po złożeniu: | 270 mm |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał stopni: | Galwanizowany |
| Waga: | 16,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | SPCR 064 - AFS 2004:03 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.