| Długość: | 1500 mm |
| Wysokość: | 740 mm |
| Szerokość: | 1350 mm |
| Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Sosna |
| Waga: | 40,5 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | FSC |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.