| Długość: | 1500 mm |
| Wysokość: | 720 mm |
| Szerokość: | 1680 mm |
| Kolor blatu: | Brązowy |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał blatu: | Drewno |
| Materiał podstawy: | Ocynkowany |
| Waga: | 67,05 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.