| Długość: | 1800 mm |
| Wysokość: | 750 mm |
| Szerokość: | 1800 mm |
| Kolor blatu: | Brązowy , Szary |
| Materiał blatu: | Sosna |
| Materiał podstawy: | Galwanizowany na gorąco |
| Oparcie: | Z oparciem , Bez oparcia |
| Waga: | 91 kg, 74 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | FSC |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.