| Długość: | 1700 mm |
| Wysokość: | 705 mm |
| Szerokość: | 1660 mm |
| Wysokość siedziska: | 430 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Sosna |
| Podstawa: | Stałe nogi |
| Waga: | 54,5 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.