| Wysokość: | 750 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Głębokość: | 300 mm |
| Pojemność: | 70 L |
| Kolor: | Szary , Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Pokrywa: | Tak |
| Waga: | 12 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.