| Wysokość siedziska: | 420-550 mm |
| Głębokość siedziska: | 450 mm |
| Szerokość siedziska: | 460 mm |
| Wysokość oparcia: | 455 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tkanina |
| Rekomendowany czas użytkowania: | 4 h |
| Mechanizm: | Stały kontakt |
| Podstawa: | Czarny plastik |
| Odporność na ścieranie: | 50000 Md |
| Typ kół: | Koła lekkotoczące |
| Waga: | 13 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | EN 1335-2: 2009, EN 1335-1: 2000, EN 1335-3: 2009, DIN 4550:2004 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.