| Wysokość: | 430 mm |
| Średnica: | 166 mm |
| Długość ramienia: | 425+315 mm |
| Kolor: | Biały |
| Źródło światła: | 8W ściemniająca się dioda LED |
| Żarówka w zestawie: | Tak |
| Lumen: | 300 Lm |
| Długość przewodu: | 1500 mm |
| Waga: | 1,3 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.