| Wysokość: | 640 mm |
| Średnica: | 340 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Cokół: | E27 |
| Max moc żarówki: | 25 W |
| Źródło światła: | LED |
| Żarówka w zestawie: | Nie |
| Długość przewodu: | 1830 mm |
| Waga: | 6 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.