| Długość: | 933 mm |
| Wysokość: | 285 mm |
| Szerokość: | 608 mm |
| Pojemność: | 66 L |
| Nośność: | 120 kg |
| Kolor: | Żółty |
| Materiał: | Polietylen |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Koła: | Bez hamulca |
| Średnica kół: | 50 mm |
| Bieżnik opon: | Nylon |
| Waga: | 8,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.