| Długość: | 1200 mm |
| Wysokość: | 1100 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Kod koloru: | RAL 5005 |
| Materiał: | Stal |
| Bieżnik opon: | Nylon |
| Przewód: | Z siatką |
| Ilość beczek: | 2 |
| Waga: | 123,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.