| Wysokość: | 770 mm |
| Szerokość: | 1500 mm |
| Głębokość: | 740 mm |
| Wysokość siedziska: | 430 mm |
| Głębokość siedziska: | 535 mm |
| Szerokość siedziska: | 1400 mm |
| Kolor: | Brązowy , Antracyt , Ciemnoniebieski , Taupe |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9005 |
| Materiał: | Tkanina |
| Materiał podstawy: | Rura stalowa |
| Skład: | 100% Poliester Trevira CS |
| Odporność na ścieranie: | 80000 Md |
| Waga: | 34 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | EN 16139 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.