| Długość: | 2200 mm |
| Wysokość: | 410 mm |
| Szerokość: | 750 mm |
| Wysokość siedziska: | 410 mm |
| Kolor: | Antracyt , Taupe |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9005 |
| Materiał: | Eko-skóra |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Skład: | 69% Poliuteran / 31% Bawełna |
| Waga: | 37 kg |
| Certyfikat: | EN 16139 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.