| Wysokość: | 1400 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Grubość: | 40 mm |
| Kolor: | Ciemnoszary , Jasnoszary , Szary , Zielony |
| Kolor zamka: | Czarny |
| Materiał wyściółki: | PET |
| Materiał tapicerki: | Tkanina |
| Skład: | 80% Poliester/20% Wiskoza |
| Stojak w zestawie: | Nie |
| Waga: | 8 kg |
| Certyfikat: | ISO 354, EN 1023-2, EN 1023-3 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.