| Wysokość siedziska: | 470-595 mm |
| Głębokość siedziska: | 485 mm |
| Szerokość siedziska: | 450 mm |
| Wysokość oparcia: | 665 mm |
| Nośność: | 120 kg |
| Kolor: | Zielononiebieski , Antracyt , Miedź , Niebieskoszary , Śliwkowy , Srebrnoszary |
| Materiał: | Tkanina |
| Skład: | 100% Poliester |
| Podłokietniki: | Tak |
| Oparcie: | Wysokie oparcie |
| Rekomendowany czas użytkowania: | 8 h |
| Mechanizm: | Synchroniczny |
| Podstawa: | Czarny plastik |
| Odporność na ścieranie: | 80000 Md |
| Typ kół: | Koła samohamowne |
| Waga: | 21,9 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Certyfikat: | EN 1335-1, EN 1335-2, EN 1335-3 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.