| Wysokość: | 658 mm |
| Szerokość: | 520 mm |
| Głębokość: | 464 mm |
| Wysokość siedziska: | 625 mm |
| Głębokość siedziska: | 460 mm |
| Szerokość siedziska: | 400 mm |
| Kolor: | Beż , Antracyt , Niebieskoszary |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9011 |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Skład: | 70% Wełna/30% Len |
| Odporność na ścieranie: | 50000 Md |
| Nogi: | Nogi |
| Sztaplowane: | Tak |
| Waga: | 4,9 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.