| Wysokość: | 1900 mm |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Głębokość: | 400 mm |
| Nośność półki: | 50 kg |
| Szerokość wewnętrzna: | 975 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 365 mm |
| Odstęp między półkami: | 50 mm |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kod koloru korpusu: | RAL 9003 |
| Kolor drzwi: | Antracyt , Biały , Niebieski |
| Kod koloru drzwi: | RAL 7016 , RAL 5005 , RAL 9003 |
| Materiał: | Stal |
| Grubość blachy korpusu: | 0,7 mm |
| Grubość blachy drzwi: | 0,8 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Waga: | 68 kg, 62 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.