| Wysokość: | 340 mm, 380 mm, 580 mm |
| Szerokość: | 300 mm, 470 mm |
| Głębokość: | 60 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kod koloru: | RAL 9003 |
| Materiał: | Stal |
| Ilość haczyków: | 24 , 39 , 65 |
| Waga: | 3,29 kg, 5,47 kg, 7,24 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.