| Wysokość: | 600 mm |
| Szerokość: | 900 mm |
| Kolor: | Niebieski , Czarny , Szary |
| Materiał ramy: | Aluminium |
| Materiał tapicerki: | Tkanina |
| Waga: | 2,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.