| Długość: | 210 mm |
| Wysokość: | 50 mm, 39 mm, 60 mm |
| Kolor: | Transparentny |
| Materiał: | Plastik |
| Funkcja: | Z powierzchnią magnetyczną |
| Waga: | 0,04 kg, 0,03 kg, 0,05 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.