| Wysokość: | 1205 mm |
| Szerokość: | 1505 mm |
| Grubość: | 19 mm |
| Kolor: | Piaskowy , Ciemnoszary , Czerwony , Szary |
| Materiał ramy: | Aluminium |
| Materiał tapicerki: | Tablica ogloszeń |
| Waga: | 26,2 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.